Još jednom nerešeno na Zlatiboru, ovoga puta šansa data rezervistima

ZLATIBOR, 25. jul 2024 – Fudbaleri Smedereva odigrali su juče još jednu, treću po redu, kontrolnu utakmicu tokom priprema na Zlatiboru. Protivnik je bio lokalni klub, iz Užica, a terene Radojičić je na teren poslao uglavnom one koji se tek bore za svoje mesto na spisku fudbalera na koje se računa za predstojeće prvenstvene obaveze: Smederevo 1924 – Jedinstvo Putevi 1:1 (1:1).

Smederevci su dobro otvorili meč i već u trećem minutu su stigli do vođstva. Akciju je započeo Bačanin, koji je majstorski uposlio potencijalnog novajliju Lakušića, on je izbio sam pred golmana Jedinstva i bez poteškoća pogodio mrežu rivala.

Prošle je tek desetak minuta kada je, ispostavilo se, postavljen konačan rezultat ovog susreta. Užičani su iskoristili nesporazum štopera Smedereva i preko Marića stigli do izjednačenja.

Generalnu probu, pred povratak sa Zlatibora, fudbaleri Smedereva imaće u subotu, kada se sastaju sa timom Rudara iz Prijedora.